پاسخ پرسش‌های پرتکرار

رویه پرداخت به چه صورت است ؟

رویه پرداخت

پس از خرید محصولات وارد سبد خرید شوید و پس از ثبت جزئیات پرداخت، با توجه به نحوه ای که می خواهید پرداخت نمایید، یکی از گزینه های “کارت به کارت” یا “سداد ملی جدید” یا “پرداخت هنگام دریافت” و  را انتخاب نمایید.

درصورتی که قبلا از بانک خود رمز پویا را فعال نموده باشید، پرداخت از طریق درگاه بانک ملی را انتخاب نمایید، در این صورت به درگاه مورد نظر هدایت شده و در قسمت های مشخص شده، شماره کارت شماره CVV2 و تاریخ انقضای کارت را وارد نموده و بر روی دریافت رمز دوم پویا کلیک کنید. پس از ارسال رمز دوم توسط بانک مربوطه برای شما و ثبت آن در قسمت مشخص شده، بر روی پرداخت، کلیک نمایید تا پرداخت انجام شده و مجدداً به سایت الو سبد هدایت شوید.
در صورتی که به هر دلیلی تصمیم به استفاده از درگاه پرداخت بانکی را ندارید، می توانید گزینه “کارت‌به‌کارت” را انتخاب و پس از نمایش اطلاعات کارت فروشگاه، از طریق سامانه‌های بانکی یا خودپرداز اقدام به کارت به کارت وجه خرید خود نمایید و اطلاعات مشخص شده را برای ما ارسال نمایید تا نسبت به ارسال محصولات خریداری شده اقدام گردد.
چنانچه تمایل دارید وجه کالاها را پس از دریافت محصولات پرداخت نمایید و همچنین ارسال کالا برای شما از طریق پیک موتوری امکان پذیر می باشد، گزینه “پرداخت هنگام دریافت” را انتخاب نمایید. در این حالت هنگام دریافت کالا میتوانید یا به صورت نقدی پرداخت نمایید یا از طریق دستگاه پوز (پایانه فروشگاهی) همراه متصدی حمل محصولات، وجه خود را به وسیله کارت بانکی پرداخت نمایید.

لطفا به منظور آشنایی با نحوه پرداخت از طریق درگاه بانک ملی (سداد ملی جدید) مطالب زیر را مطالعه و به هشدارهای آن توجه نمایید.

سداد بانک ملی
با مطالعه این متن امکان استفاده از درگاه پرداخت برای شما آسان می گردد

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما

تماس تلفنی ۰۲۱-۶۱۹۳۰۰۰۰

تماس با ما